MAT'ın ikinci ve son albümü Ayrılık Üçlemesi matonline.net'te

MAT'ın ikinci albümü Ayrılık Üçlemesi üç şarkıdan oluşan bir konsept albüm. Albümde yer alan Kendimi Tekrar Edemem, Beklemek Zor Değil ve Uzak Dur Benden ayrılık üzerine yazılmış şarkılar. Ayrılık Üçlemesi aynı zamanda MAT'ın son albümü olmasıyla da bir ayrılık albümü. Grubun resmi sitesi matonline.net üzerinden ücretsiz dinlenebilen Ayrılık Üçlemesi'ni grubun ilk albümünden ayıran en büyük özellik yeni albümün tüm yapım sürecinde grubun canlı performansını en gerçekçi şekilde kayda yansıtmanın hedeflenmesi. Bu amaçla vokaller de enstrümanlarla aynı anda ve canlı kaydedildi.

MAT'ın son videosu Gibi Gibi matonline.net'te. Söz ve müzikleri Barış Manço'ya ait olan Gibi Gibi MAT'ın 2007 tarihli ilk albümünde yer alıyor.

Selam,

Monotonluk iyidir, monotonluk candır :) Değişmeyen tek şey değişimin kendisi ise değişime karşı duran kişi tek gerçek değişiklik arayandır :) Bu bir veda mesajıdır. MAT dağıldı arkadaşlar. İnternet sitemizden 3 şarkılık son bir kısa albüm yayınlayacağız yakında, sonra farklı yönlere doğru koşarak kaçacağız. Kayıtlar ve mixler bitti, sadece mastering yapılacak. Mart'ta yapılabilir ama her şey beklendiği gibi giderse bir aksilik olur çünkü hep bir aksilik olduğu için aksilik olması beklenen bir durum bizde. Evet. Beklenmedik bir durum olursa ben size Mart'ta son bir mesaj atarım, albümü dinlersiniz.

Sadece sonunu değil, sadece yapamadıklarımızı değil, güzel zamanları da hatırlayın. Bizi unutmayın. Kendinize iyi bakın.

Şşşşşt, hemen unuttu muydun yoksa zaten len? Aşk olsun :) Ob-la-di, ob-la-da, life goes on brah...

matonline.net yeni tasarımıyla yayında.

MAT'ın yeni albüm çalışmaları ve film ve reklam müziği yapımlarında kullanılacak yeni prova ve kayıt stüdyosu Yosun Müzik bünyesinde faaliyete geçti.

THY reklamlarındaki "Feel Like a Star", yapımı Yosun Müzik'e, sözleri ve bestesi MAT'a ait, reklam için özel hazırlanmış bir şarkı ve şarkıyı söyleyen Fatih. 70 ülkede TV kanallarında, Türkiye'de ise hem rekor seviyede yayın kopyası ile sinemada, hem de TV'de yayına girmesi sebebiyle en çok yayınlanan şarkımız olacağını bilsek de bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmemiştik, teşekkür ederiz.